ORGANIZACJA PRACY PRZEDSZKOLA 337 W TRAKCIE EPIDEMII COVID-19, WYTYCZNE DLA RODZICÓW

Szanowni Rodzice,

w załączeniu udostępniamy Państwu procedurę organizacji pracy od 02 lipca. Ci z Państwa, którzy zadeklarowali chęć opieki dla dziecka w przedszkolu w okresie od 01 lipca do 11 sierpnia, proszeni są o zapoznanie się z procedurą oraz wypełnienie i dostarczenie wszystkich niezbędnych załączników (oświadczenie o zapoznaniu się z procedurą, oświadczenie/ankieta o stanie zdrowia dziecka, zgoda na pomiar temperatury). W przypadku niedopełnienia formalności, dziecko nie będzie mogło zostać w przedszkolu.

Dokumenty należy dostarczyć w formie papierowej maksymalnie w dniu  przyprowadzenia dziecka do przedszkola.

Procedura COVID-19  dla Rodziców do pobrania tutaj.

Procedura Organizacji Pracy w trakcie COVID-19

Wytyczne GIS

Skip to content