BADANIA PRZESIEWOWE

Drodzy Rodzice,

w związku z przeprowadzonymi badaniami przesiewowymi dzieci z rocznika 2016  w grupie IV i V przeprowadzane są indywidualne spotkania z rodzicami w celu omówienia wyników badań.

Na spotkaniu otrzymają Państwo informację dotyczącą wyniku przeprowadzonego badania oraz wskazówki do pracy z dzieckiem.

Badania przesiewowe prowadzone są celem podjęcia jak najwcześniejszych działań umożliwiających rozpoznanie, oraz wdrożenie odpowiednich odziaływań niwelujących możliwość wystąpienia trudności szkolnych u dzieci (w tym gotowości do podjęcia nauki pisania oraz czytania).

W celu umówienia się na spotkanie, bardzo proszę o wpisanie się do grafiku spotkań, który jest udostępniony w pierwszym holu na tablicy ogłoszeń przedszkolnych.

Serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniach.

psycholog Joanna Hawryszko